Edukacija – Napredne prodajne vještine

U sklopu Programa Zdravlje Plus, uz brojne druge aktivnosti, redovito održavamo i edukacije za naše ljekarne partnere
S razvojem tržišta i sve većih očekivanja klijenata razvila se potreba za kvalitetnom edukacijom ljekarnika iz područja prodajne komunikacije. Vođeni tom mišlju za temu prve kvartalne edukacije u 2018. godini, namijenjene farmaceutima i farmaceutskim tehničarima, odabrali smo edukaciju pod nazivom „Napredne prodajne vještine za ljekarnike“.
Prva u nizu edukacija na navedenu temu uspješno je održana 10. veljače 2018. u Osijeku uz izuzetno velik interes. Do kraja veljače i tijekom ožujka održati će se predavanja i radionice u Oktal Pharmi u Zagrebu, Rijeci i Dugopolju.Edukaciju održava kolegica Doc. dr.sc. Arijana Meštrović, mag.pharm., iskusni prodajni trener s bogatim predavačkim iskustvom i dugotrajnim ljekarničkim radnim stažem.
Naši kolegice i kolege iz prakse izrazili su zadovoljstvo odabirom teme i usvajanjem novih vještina koje će im zasigurno biti od koristi u svakodnevnom radu sa pacijentima u ljekarni.